Vyhledávání


Kontakt

www.MOTO-OBLECENI.eu

Černilov 391
503 43

724 742 915

E-mail: moto.obleceni@gmail.com

 

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu - www.MOTO-OBLECENI.eu, platné od 1.10.2012. V případě změny obchodních podmínek eshopu se použije verze, která platila ke dni nákupu.

 

Provozovatel internetového obchodu www.MOTO-OBLECENI.eu :

 

Lukáš Novotný
Sídlo firmy:
Černilov 29
50343 Černilov
Česká republika
IČ: 87162695
Adresa obchodu (provozovny):
Černilov 391
503 43 Černilov
 
Tel.: 724 742 915

E-mail: moto.obleceni@gmail.com

Číslo účtu: 670100-2208247175/6210

 


 

  • Základní pojmy

Zákazník – osoba nakupující oděvy secondhand (použité zboží), nabízené prodávajícím.

Objednávka – oblečení nebo doplňky second-hand, které si zákazník vybral v eshopu prodávajícího.

Poštovné - platba přepravní firmě za přepravu zboží

Doběrečné -  platba přepravní firmě za to, že převezme od zákazníka peníze a ty předá odesílateli zboží 

 

Zboží

E-shop www.MOTO-OBLECENI.eu prodává kožené a textilní použité oblečení a doplňky.

Prodávané zboží je dovezeno ze zemí EU a vyhovuje legislativním normám a hygienickým předpisům platným na území ČR. Drobné zkreslení odstínů barev může být způsobeno úpravou fotografií, jiným nastavením jasu monitoru počítače atd.

 

Uzavření kupní smlouvy

Vyplnění údajů a odeslání objednávky zákazníkem je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva je uzavřena doručením potvrzení objednávky na e-mail zákazníka. V tomto okamžiku dojde k závaznému souhlasu zákazníka i prodávajícího s předmětem prodeje a mezi oběma stranami vznikají vzájemná práva a povinnosti. Uzavřením kupní smlouvy potvrzuje zákazník souhlas s obchodními podmínkami internetového obchodu www.MOTO-OBLECENI.eu - e-shopu s použitým zbožím.

 

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

Zákazník nemá možnost sám objednávku stornovat. Storno objednávky provádí pouze prodávající. Všechny objednávky přijaté e-shopem www.MOTO-OBLECENI.e jsou podle výše uvedeného vysvětlení závazné. Pokud chce zákazník objednávku stornovat, oznámí zrušení objednávky co nejrychleji prodávajícímu. Při zrušení objednávky uvede jméno, telefon, e-mail a číslo objednávky. V případě, že storno objednávky obdrží prodávající před odesláním zboží na adresu zákazníka, bude objednávka zrušena bez jakékoliv sankce. Pokud prodávající obdrží storno objednávky až po odeslání zboží na adresu zákazníka, může požadovat náhradu nákladů vynaložených na expedici zboží. Pokud zákazník opakovaně stornuje svou objednávku nebo její část, vyhrazuje si prodávající možnost tohoto zákazníka po předchozím upozornění nadále neobsluhovat.

 

Množstevní slevy

 

Ceny dopravy, způsob platby

Doprava Česká pošta - platba předem na účet - 79,- Kč

Zákazník uhradí zboží předem na účet 670100-2208247175/6210. Variabilní symbol je číslo objednávky.

Doprava Česká pošta – dobírka – 120,- Kč. Zákazník uhradí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště při přejímání zásilky. 

 

Při nákupu nad 1500,- Kč  je doprava ZDARMA. 

 

Pokud má zákazník dopravu zdarma(při nákupu nad určenou hranici) a část zboží z nějakého důvodu vrátí- reklamace, odstoupení od smlouvy týkající se jen části zboží, a jeho nákup tak klesne pod určenou hranici, je zákazník povinen zaplatit dopravné, které mu z důvodu objednávky nad určenou hranici bylo odpuštěno. Je to proto, aby nedocházelo ke spekulativnímu jednání. Částka za dopravné bude odečtena od vrácené částky.

 

Doručení objednávky

Zboží se odesílá zpravidla do 1-3 pracovních dnů po přijetí objednávky nebo platby předem na účet. V balíčku je přiložen daňový doklad. Pokud bude obal viditelně poškozen, uplatní zákazník reklamaci přímo při doručení nebo převzetí zásilky na poště. Za škody vzniklé při dopravě nemůže prodávající nést odpovědnost. Prodávající si vyhrazuje možnost neobsluhovat zákazníky, kteří si nepřevezmou své objednávky v úložné době 7 dnů u České pošty a zásilky tak budou vráceny zpět.

 

Rozpor s kupní smlouvou

V případě, že prodávající zákazníkovi omylem zašle jiné zboží, než bylo objednáno, prodávající je neprodleně vymění. 

 

Vrácení zboží a reklamace

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má zákazník podle platné legislativy právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Není-li zákazník s dodaným zbožím spokojen, do 14 dnů od převzetí informuje prodávajícího a zboží zašle zpět na adresu e-shopu s uvedením jména, adresy, telefonu, e-mailu a čísla objednávky. Zboží musí být kompletní(po dohodě s prodejcem a nad rámec zákona, je možné i částečné vrácení zboží), nepoškozené, stejně zabalené, ve stavu, v jakém bylo doručeno. Ke zboží musí být přiložen doklad o koupi a číslo bankovního účtu, na který zákazník požaduje vrátit peníze. Prodávající převede zaplacenou částku zpět na uvedený účet zákazníka. 
Od kupní smlouvy může zákazník odstoupit do 14 kalendářních dnů. 
Lhůta 14 dnů začíná běžet následující den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední její den je brán nejbližší následující pracovní den.

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy musí obchodníkovi doputovat nejpozději v poslední den lhůty. Nestačí jej v tento den odeslat. Zboží však může být po dohodě vráceno i později.

Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu a vrácení peněz.

Zboží nemusíte vracet v originálním obalu.

Své peníze musíte obdržet zpět do třiceti kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.

Žádný paušální storno poplatek vůči zákazníkovi neuplatňujeme.

Po vrácení zboží (ať už v zákonné lhůtě, nebo z důvodu reklamace)je nutné vrátit i například nákupem získané slevové kupóny či body do věrnostního programu. Případně slevy čerpané na dopravu z titulu nákupu nad určenou hranici(vztahuje se pouze na odstoupení od smlouvy části zboží). To není nezákonná sankce. 

 

V případě prodeje použitého zboží neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí a neodpovídá za vady a poškození věci uvedená v nabídce nebo průvodních dokladech dodaných se zbožím. Práva z odpovědnosti za ostatní vady, za které prodávající odpovídá podle právních předpisů, může uplatnit kupující jen ve zkrácené reklamační lhůtě v délce 12 měsíců.

Zakoupené zboží nelze vracet na dobírku. Budou-li některé opakované reklamace evidentně spekulativní, prodávající si vyhrazuje právo tohoto zákazníka po předchozím upozornění nadále neobsluhovat.

 

Ochrana osobních dat

Internetový obchod - www.MOTO-OBLECENI.eu prohlašuje, že osobní data zákazníků budou použita pouze za účelem vyřízení objednávek a informování zákazníků o novinkách a změnách e-shopu v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Osobní data zákazníků budou chráněna dostupnými prostředky před zneužitím a nebudou poskytnuta třetím osobám. Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti provozovatele e-shopu www.MOTO-OBLECENI.eu.